Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Kluby a spolky > TJ Haná Měrovice

TJ Haná Měrovice

Tento sportovní klub vznikl v roce 1907. Největšího úspěchu dosáhl v letech 1960 – 1963, kdy hrál 1. A třídu. Celkově má s pětičlenným výkonným výborem a ostatními členy ...... osob. Každoročně zajišťuje konání fotbalových utkání, zábav a podílí se na pořádání hodů a tím pádem na kulturním vyžití v obci.

!! Podrobnější informace o TJ Haná Měrovice najdete na internetové adrese: www.tjhanamerovice.websnadno.cz !!

!! UPOZORNĚNÍ !!

V letošním roce se bohužel nepodařilo najít dost mužů, kteří by se rádi věnovali fotbalu v naší obci, takže družstvo mužů je zrušeno. Tím pádem se také na našem hřišti nehraje fotbal, avšak mohou si jej pronajmout k zápasům jiné obce. Areál zůstává pořád opečovávaný, konají se členské brigády a doufejme, že brzy i klubové akce. Areál využívají hasiči pro trénování družstev dětí a dorostů. S rostoucí novou výstavbou v obci se třeba se v budoucnu opět dočkáme obnovy mužstva mužů a hřiště opět ožije :-)

PAN FRANIŠEK VOŽDA - VELKÝ FOTBALOVÝ FANOUŠEK A SBĚRATEL!

Pan František Vožďa, občan naší obce, vlastní největší sbírku fotbalových odznaků v republice. Kvůli této zálibě ho navštívila novinářka, která umístila článek na serveru novinky.cz. Celý článek si můžete přečíst ZDE.

AKTIVITY KLUBU TJ HANÁ MĚROVICE MIMO HRACÍ PLOCHU

Fotogalerie:

Hody 2012

Turnaj žen078.jpg

Celodenní fotbalový turnaj žen 2012

24. ročník Memoriálu Josefa Dostála

Hody 2011