Drobečková navigace

Úvodní stránka > Kluby a spolky > TJ Haná Měrovice > Aktivity klubu Tj Haná mimo hrací plochu

Aktivity klubu Tj Haná mimo hrací plochu

Aktivity klubu TJ Haná Měrovice nad Hanou mimo hrací plochu

V únoru tohoto roku byli členové klubu TJ Haná Měrovice na soustředění v Ludvíkově pod Pradědem. Protože se nepodaří pokaždé naplnit autobus hráči a členy klubu, zúčastňují se soustředění i rodiny s dětmi a další zájemci. Fotbalisté trénují na nadcházející sezónu a ostatní si užívají příjemnou zimní dovolenou.

Zatímco kluci pilně běhali, ostatní lyžovali na sjezdovkách poblíž města, děti se učily lyžovat na asi 50 metrů vzdálené sjezdovce „U Sovy“, vyřádily se na obřích kruzích, tzv. pomách, které jezdí ve vyznačené dráze z kopce dolů, společně si zajeli na bazén a večer hráli ping pong ve společenské místnosti areálu, kde byli všichni ubytovaní.

Nedaleko Ludvíkova je Karlova Studánka, která stojí za zhlédnutí. Známá je svými léčivými prameny, které mají blahodárný účinek na zdraví člověka a její zvláštní, zachovalou atmosférou lázeňského městečka. Také výlet na Praděd, horský vzduch a běžkování udělá ze soustředění nezapomenutelný zážitek.

Doufejme, že příští rok se pojede znova!

 

V uplynulých měsících se členská základna klubu TJ Haná Měrovice rozrostla o další členy, nebo spíše členky. Ženy a dívky využívají novou tělocvičnu „na tribuně“ (bývalá hospoda) pro gymnastiku, kalanetiku, zumbu, posilování aj. Tělocvična je vybavena klasickými rotopedy, eliptickým rotopedem, posilovačem nohou inSPORTline Leg – Trainerem, posilovačem břišních svalů inSPORTline Work Kingem, balóny, švihadly, činkami a podložkami. 

Prostor je využíván také na ping pong, který chodí hrávat již více členů bez rozdílu pohlaví či věku. V plánu mají pořádat pravidelné ping pongové turnaje. Pavel Mitana zde v nepříznivém počasí trénuje s dětmi fotbal. 

 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor