Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Kluby a spolky > TJ Haná Měrovice > Aktivity klubu Tj Haná mimo hrací plochu

Aktivity klubu Tj Haná mimo hrací plochu

Aktivity klubu TJ Haná Měrovice nad Hanou mimo hrací plochu

V únoru tohoto roku byli členové klubu TJ Haná Měrovice na soustředění v Ludvíkově pod Pradědem. Protože se nepodaří pokaždé naplnit autobus hráči a členy klubu, zúčastňují se soustředění i rodiny s dětmi a další zájemci. Fotbalisté trénují na nadcházející sezónu a ostatní si užívají příjemnou zimní dovolenou.

Zatímco kluci pilně běhali, ostatní lyžovali na sjezdovkách poblíž města, děti se učily lyžovat na asi 50 metrů vzdálené sjezdovce „U Sovy“, vyřádily se na obřích kruzích, tzv. pomách, které jezdí ve vyznačené dráze z kopce dolů, společně si zajeli na bazén a večer hráli ping pong ve společenské místnosti areálu, kde byli všichni ubytovaní.

Nedaleko Ludvíkova je Karlova Studánka, která stojí za zhlédnutí. Známá je svými léčivými prameny, které mají blahodárný účinek na zdraví člověka a její zvláštní, zachovalou atmosférou lázeňského městečka. Také výlet na Praděd, horský vzduch a běžkování udělá ze soustředění nezapomenutelný zážitek.

Doufejme, že příští rok se pojede znova!

V uplynulých měsících se členská základna klubu TJ Haná Měrovice rozrostla o další členy, nebo spíše členky. Ženy a dívky využívají novou tělocvičnu „na tribuně“ (bývalá hospoda) pro gymnastiku, kalanetiku, zumbu, posilování aj. Tělocvična je vybavena klasickými rotopedy, eliptickým rotopedem, posilovačem nohou inSPORTline Leg – Trainerem, posilovačem břišních svalů inSPORTline Work Kingem, balóny, švihadly, činkami a podložkami. 

Prostor je využíván také na ping pong, který chodí hrávat již více členů bez rozdílu pohlaví či věku. V plánu mají pořádat pravidelné ping pongové turnaje. Pavel Mitana zde v nepříznivém počasí trénuje s dětmi fotbal.