Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Kojetínské hody 2016

Kojetínské hody 2016Datum konání:
12.8.2016
Datum ukončení:
14.8.2016

Kojetínské hody slavíme v našem městě od roku 1999 vždy v polovině srpna. Jedná se o třídenní akci s tradičně pestrým programem, kdy si přijde na své každá věková skupina (hodové taneční a hudební zábavy a večery, setkání harmonikářů, turnaje ve volejbale, hasičské závody, výstavy... a především bohatý nedělní hodový program).

Kojetínské hody, které letos proběhnou o víkendu od 12. do 14. srpna 2016, vyvrcholí nedělním programem, kdy se městem ponese honosný krojovaný průvod s Ječmínkovou jízdou králů, starosta města předá hanácké chase Hodové právo a jeviště vystřídá jeden národopisný soubor za druhým. Odpolední program bývá pravidelně hvězdně obsazen. Letos budou odpoledne na hodech v Kojetíně koncertovat populární kapela JELEN, berounská kapela Ponožky pana Semtamťuka a rocková přerovská skupina Penzistor. Nebude chybět soutěž v pojídání pukačů!!!

Navštivte naše město a objevte krásné hanácké tradice.plakat_hody_2016.jpg

více info na: http://mekskojetin.cz/kojetinske-hody-2016

pozvanka-2016.jpg

pozvanka-20162.jpg


 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor