Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Zpravodaj hasičského sportu

Zpravodaj hasičského sportuDatum konání:
31.8.2016

Vážené dámy, vážení pánové, 

dostává se k Vám speciální číslo Zpravodaje hasičského sportu, který vydává Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Jeho prostřednictvím se tentokrát dozvíte zajímavé informace z Mistrovství ČR hry PLAMEN a dorostu 2016, které se uskutečnilo na počátku července v Českých Budějovicích, a také základní informace o Mistrovství světa v požárním sportu dorostu, mužů a žen, které se uskuteční od 14. do 21. srpna 2016 v Ostravě.

Dobrovolní hasiči, kterých je registrováno na 350 000 po celé České republice, se angažují nejen v rámci integrovaného záchranného systému. Nedílnou součástí činnosti SH ČMS je i řada sportovních akcí pro děti a mládež, stejně jako velmi úspěšná reprezentace dospělých, dorostenců či juniorů v požárním sportu na světových akcích.

Věříme, že Vás toto číslo Zpravodaje hasičského sportu zaujme. Zároveň budeme velmi rádi, pokud se s námi podělíte o své názory, postřehy a reakce.

Přejeme Vám příjemné čtení.

S pozdravem,

Jaroslava Čečrdlová, Ph.D.

Tisková mluvčí

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska

 

Zpravodaj hasičského sportu_SPECIÁL.pdf


 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor