Drobečková navigace

Úvodní stránka > Úvodní stránka

Obec Měrovice nad Hanou

OFICIÁLNÍ INTERNETOVÉ STRÁNKY OBCE 

 

 

Fotografie z:

Kácení stromů v obci ZDE.

Bohoslužby za zemřelé ZDE.

Honu na kačeny 2012 ZDE

Zajímavosti

Pan František Vožďa, občan naší obce, vlastní největší sbírku fotbalových odznaků v republice. Kvůli této zálibě ho navštívila novinářka, která umístila článek na serveru novinky.cz. Celý článek si můžete přečíst ZDE.

Paní Svatava Hejtmánková již několik let cestuje po celém světě. Založila si svůj blog, na kterém jsou cestopisy s velmi zajímavými zážitky a spousta fotek. Prostřednictvím tohoto blogu tak máte možnost shlédnout země světa, do kterých se většina lidí nepodívá. Odkaz na její internetové stránky je: www.bodyso.blogspot.com

Informace

Ohlašovací formulář pro pálení - bližší informace naleznete ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

  • http://www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-prerov.aspx (na tomto odkazu lze nalézt konkrétní obvodní oddělení, pod které územně spadáme, včetně přímých kontaktů na vedoucí jednotlivých oddělení nebo na policistu s územní odpovědností za danou lokalitu či obec)

 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor