Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce.cz

Akce.cz


V rodině velí a vládne muž

Místo
Zámecké náměstí 79, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Pásmo operetních melodií. Umělecká agentura Aleny Bastlové uvádí volné pokračování úspěšného pořadu „Když dva se rádi mají“. Účinkují přední sólisté Národního divadla moravskoslezského v Ostravě Eva Zbrožová a Peter Svetlík. Slovem provází Alena Bastlová a Petr Miller, klavírní doprovod Nenko Slavov, Petr Miller. Vstupné 50 Kč.

Více

Koncert v Daskabátech

Datum konání
Typ

info dodáme

Více

Na stojáka

Datum konání
Typ

Nenechte si ujít oblíbenou stand up comedy show "Na Stojáka", která proběhne v Zámeckém klubu. Originální česká „stand-up comedy“ vychází z tradice známé z angloamerických barů. V nich se bavič na malém pódiu postaví před publikum a během několika minut zkouší diváky pobavit vtipy, zpěvem, či improvizovanými scénkami. Tentokrát Vás pobaví a ukážou, že humor nemá hranice, Adéla Elbel, Pavel Tomeš a Zbyněk Vičar. Adéla Elbel - je v současnosti jednou z nejlepších českých stand up komiček. Také moderuje a má vlastní talk show „Noční směna s Adélou“. Co o ní možná nevíte je, že dokonale ovládá holandštinu. Zbyněk Vičar - je komunikační profesionál, scénárista, mediální poradce a stand up komik. Pavel Tomeš - je stand up komik, který píše scénáře, knihy a vymýšlí reklamy.

Více

WRECKING PARTY No.19

Datum konání
Typ

Materiální sbírka pro Food Not Bombs Prostějov Přinést můžete trvanlivé veganské potraviny(sojové kostky,luštěniny,rýži...),konzervy,olej,koření,atd....Nasbíraný materiál bude použit pro kolektiv FNB Prostějov http://food-not-bombs.cz/prostejov Infostánek,vege jídlo,distro(LP,CD,MC,ziny...),bezpeněžní zóna-freebox(přines,co nechceš a odnes si,co se ti hodí)... Možnost přečkání v klubu do odjezdu prvních spojů.

Více

ALE NE TOUR 2020 Olomouc

Datum konání
Typ

Kali a Peter Pann vyrážajú v roku 2020 na turné so svojim novým albumom „ALE NE“ Už 28.3.2020 sa môžeš tešiť na jednú zo zástavok , ktorá bude v Olomouci v obľúbenom priestore - S Club Hostia : Claudia , Terapia a večerom ta bude sprevádzať Hypeman OSŤO :) Tešíme sa na vás :)

Více

Pražské smyčcové duo a František Novotný

Místo
Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Kruh přátel hudby uvádí:Víte, jak se žilo za první republiky? Jaká byla oblíbená jídla našich slavných autorů, který z našich skladatelů získal olympijskou medaili? Chcete vědět, co rád jedl Mozart, kolik měl dětí J. S. Bach a proč se nedostala na měsíc česká tlačenka? Unikátní, velice úspěšný pořad je poetickou a úsměvnou úklonou našim i světovým klasikům, kterou nabízejí současný oblíbený básník, textař, rozhlasový moderátor a autor Českého rozhlasu „Dvojka“ PhDr. František Novotný, spolu s kontrabasovou virtuózkou Evou Šašinkovou a houslistou doc. Milošem Černým, členem bývalého Kocianova kvarteta, komponistou a hudebním pedagogem na DAMU.

Více

 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor

25. 2. Liliana

Zítra: Dorota

Regionální operační program Střední Morava

mas-obr..jpg

Akce v okolí

Akce.cz

 

megafon.jpg

 Počasí v Měrovicích nad Hanou

Aktuální dešťové srážky

 

Počasí Měrovice nad Hanou - Slunečno.cz

 KAPPA-HELP - centrum sociální prevence:

www.kappa-help.cz 

 

nabídka FIRST JOB.png

www.facebook.com/firstjob.has)

https://firstjob.aktivsenice.cz 

 

Veřejnoprávní smlouvy

příspěvků: 0

Návštěvnost stránek

132342