Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce.cz

Akce.cz


KLBCK Vánočka

Datum konání
Typ

Dámy a pánové, Club Záhoří a KLBCK crew si vás dovoluje pozvat na vánoční večírek ve velkém stylu! Vánoční KLUBÍČKO je vždy to nejlepší, co můžete od párty v Prostějově očekávat. Přesto vás letos čeká něco víc! Jste zvědaví? Jste napnutí? Držte si čepice tohle bude fakt zběsilá jízda! Předně hlásíme: DRUM&BASS bude na hlavní stagei! Dramaturgem je tentokrát pán Harry (jdu do baráku!) Junior. Nečekejte žádný pomalý rozjezd. Jízda v tomhle vlaku bude rychlá jako té-žé-vé a vostrá jako ká-ef-cé! Chcete víc? Co dělá párty párty? Co takhle namíru ušitý krystalicky čistý zvuk, který vám načerchá tělo i zevnitř. DNB NEURO STAGE - HOLOTROP, ELWIRA, GHOSTBUSTER, CADY, ONDRASH, HARRY JR. A co přinese druhá stage? Čekejte TECHNO ! Míň světel a o to víc kvalitní zvuk - premiéra KLBCK sound systemu. TECHNO STAGE - ALLEKI, MR.DUCK, KLBCK DJS. Tohle Klubíčko bude velký předvánoční dárek pro vás. Tak si pro něj přijďte ;-)

Více

KLBCK Vánočka

Místo
Dr. Horáka 1344, 79601 Prostějov
Datum konání
Typ

Dámy a pánové, KLBCK crew si vás dovoluje pozvat na vánoční večírek ve velkém stylu! Vánoční KLUBÍČKO je vždy to nejlepší, co můžete od párty v Prostějově očekávat. Přesto vás letos čeká něco víc!Jste zvědaví? Jste napnutí?Držte si čepice tohle bude fakt zběsilá jízda! ;)Předně hlásíme: DRUM&BASS bude na hlavní stagei! Dramaturgem je tentokrát pán Harry (jdu do baráku!) Junior. Nečekejte žádný pomalý rozjezd. Jízda v tomhle vlaku bude rychlá jako té-žé-vé a vostrá jako ká-ef-cé! Chcete víc? Co dělá párty párty? Co takhle namíru ušitý krystalicky čistý zvuk, který vám načerchá tělo i zevnitř.DNB NEURO STAGE - HOLOTROP, ELWIRA, GHOSTBUSTER, CADY, ONDRASH, HARRY JR.A co přinese druhá stage? Čekejte TECHNO ! Míň světel a o to víc kvalitní zvuk - premiéra KLBCK sound systemu.TECHNO STAGE - ALLEKI, MR.DUCK, KLBCK DJS.Tohle Klubíčko bude velký předvánoční dárek pro vás. Tak si pro něj přijďte ;-)

Více

Zpívání u vánočního stromu

Místo
Zámecké náměstí, Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Vánoční svátky v Bystřici začínají sousedským setkáním u stromečku na náměstí. Společně si zazpíváme koledy, bude nás hřát ohnivá vatra a zevnitř punč, grog nebo horký čaj.

Více

VÁNOČNÍ KONCERT

Datum konání
Typ

Koncert skupiny ARGEMA a krátké vystoupení dětského pěveckého sboru CANTABILE

Více

MIDWINTER HARDCORE PUNK

Datum konání
Typ

MIDWINTER HARDCORE PUNK 21.12.2019 ve 20:00 Nezávislý prostor ECHO Kostelecká 39a-v uličce naproti restauraci U Chmelů http://www.mapy.cz/s/8doH PROSTĚJOV LUCIFER EFEKT - punk/Rožnov p.R. https://luciferefekt.bandcamp.com/ GODOT YOUTH - hardcore punk/Brno https://godotyouth.bandcamp.com/ BI-LA KAIFA - crust punk/Šternberk https://lakaifa.bandcamp.com/ HUMAN FAULT - hardcore punk/Vyškov https://humanfault.bandcamp.com Materiální sbírka pro FOOD NOT BOMBS Prostějov-přinést můžete trvanlivé veganské potraviny,kuchyňské potřeby,plastové misky/lžíce a vše,co pomůže přečkat lidem bez přístřeší zimu. http://food-not-bombs.cz/prostejov Na místě infostánek,distra,freebox-přines,co nechceš a odnes si,co se ti hodí...

Více

Datum konání
Typ

Více

Štědrovečerní troubení

Místo
Křížkovského, Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Je po štědré večeři, stromeček svítí, dárky jsou rozdány a nad Bystřicí zní z kostelní věže slavnostní hlas trubek, aby znovu ohlásil velkou novinu o Božím narození.

Více

Půlnoční mše

Místo
Křížkovského, Velká Bystřice
Datum konání

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.Zvony bystřických kostelů svolávají na půlnoční: Všichni lidé dobré vůle pojďte se společně radovat a zpívat. Narodil se Kristus Pán, veselme se!V podání příležitostného orchestru a rozšířeného velkobystřického chrámového sboru zazní vánoční mše Zdeňka Lukáše „Radujeme se všichni v Pánu“.

Více

Štěpánské koledování

Místo
Zámecké náměstí 81, 78353 Velká Bystřice
Datum konání

Akce z cyklu Hanácký rok v Bystřici.„Na Štěpána není pána,“ volávalo se v dobách, kdy v tento den končila pacholkům služba a následovaly veselé zábavy. Dnes malí i velcí bystřičtí Hanáci potěší písničkami, tanci i muzikou a popřejí šťastný nový rok. Tradiční vánoční setkání se souborem Haná letos netradičně se slavnostním programem k oslavě významného životního jubilea pana Jiřího Čady.

Více

 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor

7. 12. Ambrož, Benjamín

Zítra: Květoslava

Regionální operační program Střední Morava

mas-obr..jpg

Akce v okolí

Akce.cz

 

megafon.jpg

 Počasí v Měrovicích nad Hanou

Aktuální dešťové srážky

 

Počasí Měrovice nad Hanou - Slunečno.cz

 KAPPA-HELP - centrum sociální prevence:

www.kappa-help.cz 

 

nabídka FIRST JOB.png

www.facebook.com/firstjob.has)

https://firstjob.aktivsenice.cz 

 

Veřejnoprávní smlouvy

příspěvků: 0

Návštěvnost stránek

130009