Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce.cz

Akce.cz


Back to 60's - Saville Row

Datum konání
Typ

V sobotu 14. prosince 2019 se vrátíme do 60. let minulého století, kam nás zavede kapela Saville Row, která hraje hudbu The Beatles, Rolling Stones a The Who. Přijďte si hodit kyčlí na tuto stylovou oldies party v rytmu rock’n’rollu. Datum: Sobota 14. prosince 2019 Čas: od 20 h. / klub otevírá v 19 h. Kapela: Saville Row Vstupné: 120,- Zajištěn levný dovoz – odvoz na tel. 605084909 Adresa: Jack’s Cowhouse klub, Daskabát 190, 779 00 Daskabát www.jackcowhouse.cz

Více

Adventní koncert

Místo
Zámecké náměstí 775, 78353 Velká Bystřice
Datum konání
Typ

Koncert Kruhu přátel hudby Velká Bystřice.Účinkuje Smyčcové trio pedagogů kroměřížské konzervatoře (Jan Schulmeister – housle, Pavel Nikl – viola, Kamil Žvak – voloncello), Kateřina Zonová – soprán a Eva Zonová – klavír.Zazní skladby F. Schuberta, L. van Beethovena, J. Masseneta a na závěr výběr z českých a moravských koled.

Více

4TET verze V.

Datum konání
Typ

Nová koncertní verze V. (PREMIÉRA 16.10.2018)! Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou. Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Více

Datum konání
Typ

Více

Uli Jon Roth - Scorpions Revisited

Datum konání
Typ

Uli Jon Roth přiveze 18.12. 2019 znovu do Olomouce největší hity SCORPIONS, tentokráte do Bounty Rock Cafe. Místa se nerezervují, kdo dříve přijde sedí, zbytek na stání. Uli Jon Roth, je německý kytarista a jeden z prvních tvůrců, kteří pomohli položit základy neoklasického metalu. Je starším bratrem dalšího kytaristy Zeno Rotha. Na začátku 70. let založil skupinu Dawn Road. V roce 1973 se dočasně připojil ke kapele Scorpions, kde nahradil kytaristu Michaela Schenkera, který odešel do skupiny UFO. Ten měl pověst velice zručného, technického hráče a potom, co od Scorpions odešel, ukončili činnost. "Noví" Scorpions vznikli v podstatě sloučením čtyř členů skupiny Dawn Road, (Uli Jon Roth, Achim Kirschning, Francis Buchholz, Jürgen Rosenthal) s dvěma zbývajícími členy Scorpions (Rudolfem Schenkerem a Klausem Meinem). Se Scorpions hrál Roth jako sólový kytarista a působil i jako jeden ze skladatelů, skupina tak nahrála pět vlivných desek, včetně živáku Tokyo Tapes, kterého se prodalo přes milion kusů a v několika zemích se stal zlatou deskou.O něco později se u nahrávek Scorpions s Rothem projevil rozdílný styl skládání písní. Zatímco Rothovy songy byly ovlivněny vážnou hudbou a Jimi Hendrixem, skladby od Rudolfa Schenkera byly jasně hardrockového ražení. Od Scorpions nakonec odešel roku 1978 a poté založil vlastní skupinu Electric Sun, která vydala tři alba.

Více

Vánoční večírek s KATODOU OLOMOUC

Datum konání
Typ

Olomoucká formace Katoda Olomouc byla založena na podzim roku 2011. Tradiční reperoár skládající se ze známých, či méně známých skladeb kapel, jako jsou Cream, Jimi Hedrix, Eric Clapton, B.T.O. a ostatních nesmrtelných interpretů je postupňě doplňován o takové pecky jako je duet Lity Ford a Ozzy Osbourna - Close My Eyes Forever, nebo skladby od Patti Smith. V současné době hraje ve složení : Basová kytara, zpěv :                          Pavel Tichý Zpěv:                                                  Radek Zapletálek Zpěv:                                                  Alena Chaloupková Sólová a doprovodná kytara:                 Jiří "Dub" Dubanský Sólová kytara, zpěv:                             Michael Ručil Bicí nástroje:                                       Jaroslav "Mórin" Morávek www.katodaolomouc.cz

Více

Vánoční večírek

Datum konání
Typ

Zveme vás do Cowhousu v Daskabátě na taneční párty s místní kapelou Methyl, který se bude konat v pátek 20. 12. 2019. Zapomeňte chvíli na vánoční starosti a přijďte si udělat vánoční večírek s kamarády nebo kolegy a zatrsat si na známé rockové hity. Pátek 20. prosince 2019 cca od 20 do 02 h. Klub otevírá v 19 h. Kapela: Methyl Vstupné: 99,- Jack’s Bar, Grill & BBQ Doprava --------------- Zajištěn levný dovoz – odvoz na tel. 605084909 Adresa: Jack’s Cowhouse klub, Daskabát 190, 779 00 Daskabát (OL) Bus -> Daskabát Dolní zast. – www.idos.cz --------------- www.jackcowhouse.cz www.methyl.cz

Více

 

Tržní řád platný v obci Měrovice nad Hanou

Od 19.8. 2013 platí v naší obci nařízení TRŽNÍ ŘÁD. Tržní řád zakazuje v obci prodej zboží, nebo služeb pochůzkou - dům od domu.

Každý prodejce, který toto provádí, se dopouští přestupku. Prosíme občany, keří se s podomními prodejci v obci setkají, ať to nahlásí na OÚ , případně na Policii ČR.

Tržní řád k nahlédnutí ZDE.

Územní odbor Policie České Republiky Přerov

Na níže uvedeném odkaze lze nalézt
konkrétní obvodní oddělení,
pod které územně spadá naše
obec, včetně přímých kontaktů
na vedoucí jednotlivých oddělení
nebo na policistu s územní
odpovědností za danou lokalitu
či obec.

clanek uzemni odbor