Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Akce.cz

Akce.cz


Předchozí 1

KOWALL COMPANY live & Oldies Disco Afterparty

Datum konání
Typ

Oblíbená přerovská kapela Kowall Company působí na hudební scéně již dvanáctým rokem a má za sebou hned několik hudebních úspěchů. Odehráli nespočet koncertů a vystoupení na festivalech, v roce 2019 se stali Objevem roku rádia Haná a koncem loňského roku úspěšně absolvovali společné klubové turné s kapelou Pekař po celé ČR. Mají na kontě 3 alba a to nejnovější s názvem Návod na soužití vydali loni v říjnu. Po koncertě vás čeká Oldies Disco Party a skvělé drinky potečou proudem. Otevření klubu: 19:00 hodin Začátek koncertu: 21:00 hodin Vstupné: 120,- Kč (vstupenky k dispozici přímo na místě před koncertem)

Více

Old School Metal Show

Datum konání
Typ

Old School Metal Show s oblíbenými hard-rockovými kapelami. Kapela Doro & Warlock revival svým nadšeným příznivcům ožije v paměti. Uslyšíte, jak nezapomenutelné hity Warlock All We Are, Earthshaker Rock, Burning The Witches, tak hity sólové dráhy Doro Burn It Up, Breaking The Law, You`re My Family, The Night Of The Warlock atd. Kapela vznikla jako pocta německé metalové královně DORO a její fantastické muzice a bojovnické duši. Rock on! Kapela Judas Priest Moravia vznikla v roce 2017 a má ve svém repertoáru nejznámější hudební klenoty od zkušených metalových hardcovníků – Judas Priest.

Více

Bleší trh

Datum konání
Typ

Vyvětrej svou skříň. Prodávej a nakupuj na bleším trhu. Prodávat lze oblečení, doplňky, hračky, drobný nábytek, doplňky do bytu a jiné poklady. Stačí si pouze rezervovat místo na emailu dramaturg@mkz-hranice.cz nebo na tel.: 770 104 941.

Více

Night of Zeppelin NoLimit

Datum konání
Typ

Další zrušené vystoupení z vánoc se přesouvá do Zámeckého klubu. Rocková kapela NoLimit z Olomouce překvapí svým pojetím kapely Led Zeppelin. A to se svým programem Night of Zeppelin.

Více

Jarní příměstský tábor

Jarní příměstský tábor pro děti od 7 do 12 let.

Více

Jiří Suchý: Lehce s životem se prát - kinokavárna

Datum konání
Typ

Muž devatera řemesel, divadelník, hudebník, textař, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník nebo divadelní režisér… A především legenda české kultury, která ovlivnila několik generací. To byl Jiří Suchý o jehož životní cestě, mnohdy nelehké, natočila film Olga Sommerová. Režie: Olga Sommerová Scénář: Olga Sommerová Kamera: Olga Malířová Špátová Hudba: Jiří Šlitr, Jiří Suchý Hrají: Jiří Suchý Dokumentární Česká republika, 2019, 102 min.

Více

Ozzcover

Datum konání
Typ

Největší pecky od Black Sabbath z éry s Ozzy Osbournem a hity od samotného prince temnot v podání ostravské kapely Ozzy Osbourne revival.

Více

Ozzy Tribute CZ - Kroměříž Stará masna

Datum konání
Typ

Ozzy Tribute CZ se opět vrací do Kroměříže!

Více
Předchozí 1